Інтернет-конференції «Інформаційне суспільство і нові виміри культури» www.inf.uosa.uar.net

В Національному університеті «Острозька академія» проведено інтернет-конференцію «Інформаційне суспільство і нові виміри культури» (http://inf.uosa.uar.net), презентація якої відбулася 15 квітня 2010 року. Конференція організована кафедрою культурології та філософії Національного університету «Острозька академія», ініціатором та координатором її проведення став викладач кафедри культурології та філософії Дмитро Шевчук. Участь в ній взяли, в першу чергу, студенти, аспіранти та молоді вчені різних регіонів України. Однак організатори не обмежували вік учасників конференції, а тому матеріали надіслали також і декілька викладачів українських ВНЗ. У статтях, що надіслані учасниками конференції, розглядаються різні аспекти культури в інформаційну епоху. А саме: концептуальні осмислення інформаційної культури; віртуалізація культурних феноменів; кіберпростір культури; Інтернет як соціокультурний феномен; людина і Інтернет: антропологічні аспекти культури інформаційного суспільства; субкультури в Інтернеті; становлення інформаційного суспільства в Україні; політика в часи нетократії; естетика нових медіа.

Авторські права належать автору статті на www.naub.org.ua

Під час презентації інтернет-конференції декілька учасників – студентів та викладачів нашого університету – виступили із доповідями. Зокрема, викладач-стажист кафедри культурології та філософії Тетяна Кучер представила власні дослідження проблеми візуалізації в молодіжній культурі. Студентка 4 курсу Марія Удуд звернула увагу на феномен мережі як сучасної форми спілкування. Під час презентації доповіді виголосили також студенти маґістеріуму з культурології: Олександр Пшеничний представив власне бачення  проблеми міжособистісного спілкування в сучасному інформаційному суспільстві, а Катерина Савич розглянула ґендерні аспекти інформаційного суспільства.

Організатори конференції запрошують відвідати інтернет-сторінку конференції за адресою: http://inf.uosa.uar.net. Тих же, хто бажає взяти участь у обговореннях тих чи інших матеріалів, просимо сконтактувати із координатором конференції Дмитром Шевчуком: konfoa@gmail.com

Інші записи:

Гуманітарний факультет , , , ,

  • Посилання
    1. Коментарі відсутні.
    1. Зворотні посилання відсутні.

    Публікація статті Опублікувати свою статтю