Круглий стіл, присвячений 120-річчю з дня народження М. Гайдеґґера

01

30 вересня 2009 року Кафедрою культурології та філософії НаУОА було проведено круглий стіл, присвячений філософії Мартіна Гайдеґґера (1889-1976). Гостями наукового заходу були представники кафедри філософії Національного університету водного господарства та природокористування, що в Рівному. Мартін Гайдеґґер – відомий німецький філософ ХХ століття, який по-новому поставив питання про буття. Використовував феноменологічний метод, розроблений Е. Гуссерлем. Його філософія спричинила онтологічний переворот в сучасній філософії, що мало значний вплив на подальший розвиток філософії, психології, політичної теорії. Найважливіші праці: „Буття і час”, „Пролегомени до історії поняття часу”, „Що називається мисленням?” та ін.
Під час круглого столу було обговорено різні аспекти творчості мислителя, розглянуто перспективи подальшого розвитку ідей Гайдеґґера в філософії (філософська герменевтика), естетиці, політичній теорії (політична філософія Г. Арендт), психології (Dasein-аналіз).

02a

Авторські права належать автору статті на www.naub.org.ua

02

03

06

07

05

08

Фото: Тетяни Кучер, Дмитра Шевчука

Інші записи:

Гуманітарний факультет , , , ,

 • Посилання
  1. Massimo Karz
   Massimo Karz
   Жовтень 9th, 2009 at 08:18 | #1

   Чудова ідея та її реалізація! Шкода, що я не зміг потрапити…Сподіваюсь, що такого роду заходи стануть традицією в академії -)

  1. Зворотні посилання відсутні.

  Публікація статті Опублікувати свою статтю