Ім´я: Шершньова Олена Володимирівна
Інформація про користувача: Викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності. Коло наукових зацікавлень: інформаційне забезпечення туристичної діяльності, питання розвитку інформаційного суспільства
Архів автора:
-
Специфіка інтерпретації поняття «гіпертекст» та його основних характеристик в сучасному науковому просторі
Вересень 17th, 2009
У статті здійснено спробу аналізу сучасних наукових інтерпретацій поняття «гіпертекст» та його основних характеристик. Особливу увагу звернено до аналізу відмінностей у кібернетичному та текстологічно-лінгвістичному трактуванні гіпертексту. Читати далі…
Перспективні шляхи впровадження інформаційних технологій в регіональному управлінні туризмом РівненщиниВересень 17th, 2009
Перспективними шляхами впровадження інформаційних технологій в регіональному управлінні туризмом Рівненщини доцільно визначити:
створення системи інформаційно-аналітичного забезпечення органів управління та дата-центру [1], що займатимуться практичним впровадженням інформаційних технологій в управлінських структурах, зокрема удосконаленням інформаційно-ресурсної бази Управління культури та туризму Рівненської обласної державної адміністрації… Читати далі…
Нормативно-правові засади розвитку туристичної діяльності в малих містах РівненщиниВересень 14th, 2009
В статті здійснюється спроба розгляду нормативно-правових засад розвитку туристичної сфери в малих містах на прикладі Рівненської області. Особлива увага приділяється визначенню регіональних нормативних актів, що сприяють розвитку різних видів туризму в області. Читати далі…
Принципи оцінки ефективності прийняття рішень в сфері державного управління туризмомВересень 14th, 2009
Провідними принципами наукового обґрунтування ефективності прийняття рішень в сфері державного управління туризмом доцільно визначити:
“Круглий стіл” як один із механізмів прийняття рішень в системі регіонального державного управління туризмом
Системний та комплексний підходи у вирішенні проблем, яка виникає під час управлінського процесу. Вони характеризуються такими основними параметрами як… Читати далі…Вересень 14th, 2009
В статті здійснюється спроба розгляду методу “круглий стіл” як ефективного механізму прийняття управлінських рішень в системі регіонального управління туризмом. Особлива увага приділяється визначенню методичного забезпечення проведення круглих столів за участі представників органів державного управління, громадських та бізнесових організацій. Читати далі…
Експертне опитування в системі прийняття рішень в галузі регіонального управління туризмомВересень 14th, 2009
В статті здійснюється спроба розгляду експертного опитування як одного з методів прийняття рішень та його специфіку в сфері регіонального управління туристичною діяльністю. Особлива увага приділяється теоретико-практичним засадам проведення експертного анкетування. Читати далі…
Острожчина туристична: стан та перспективи розвиткуВересень 13th, 2009
Туризм є видом діяльності, спрямованим на продукування різноманітних послуг та товарів туристичного попиту з метою сприяння задоволення широкого кола потреб клієнтів, в тому числі лікувально-оздоровчих, історико-культурних, духовних, рекреаційних та релаксаційних запитів. Туризм часто називають розкішшю, за словами класика політичної економії А. Сміта, розкіш – це сукупність зручностей, які не є необхідністю . Незважаючи на це, в багатьох країнах світу туристична індустрія є головним джерелом прибутків. Читати далі…
Перспективи участі громадських організацій Острожчини в розвитку туризму в регіоніВересень 13th, 2009
Законом України “Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст” визначено: стимулювання розвитку малих міст забезпечуватиметься на засадах концентрації державних та місцевих ресурсів у регіонах з метою досягнення найбільшої ефективності їх використання, конкурентності, партнерства, яке передбачає співпрацю органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з недержавними організаціями та суб’єктами господарювання в питаннях розвитку малих міст . Читати далі…
Інформаційне забезпечення туристичної діяльності на регіональному рівні як об’єкт державного управлінняВересень 13th, 2009
Вплив інформаційного забезпечення та власне інформаційних технологій на розвиток туристичної діяльності надзвичайно великий, оскільки прямо пов’язаний з підвищенням ефективності роботи як кожного окремого суб’єкта управління, такі усієї сфери державного управління туризмом. Це прямо впливає на конкурентноздатність країни на сучасному ринку туристичних послуг. Інформаційно-технічна революція змінила характер і методи здійснення управління туристичною діяльністю як на національному, так і на регіональному рівні. Використання можливостей технічного обміну сьогодні дозволяє легше і швидше вирішувати завдання стратегічного, тактичного та операційного управління, маркетингового планування. Читати далі…
Регіональне управління туризмом в малих містах Рівненської областіВересень 13th, 2009
В статті здійснюється спроба розгляду основних аспектів державного управління туризмом на регіональному рівні. Особлива увага приділяється визначенню сучасного стану та ступеня включення малих міст Рівненської області в туристичну інфраструктуру регіону.
Перспективи розвитку туристичного комплексу міста Острога: потенційні можливості місцевої інфраструктури
Читати далі…Вересень 13th, 2009
На сьогодні Острог так само, як і більшість малих історичних міст України, стає одним з останніх осередків збереження історико-культурного надбання українського народу, виконує функцію духовного відродження нації, а його основним завданням є плекати історичні, культурні, етнографічні традиції, розвивати характерні для цієї місцевостей народні промисли та ремесла. Тому дослідження відповідного інформаційного забезпечення туризму та активне його впровадження в цьому регіоні допоможе розвитку та пожвавленню нелегким процесам його становлення, а також сприятиме достовірному інформуванню екскурсантів та всезагальному ознайомленню з історією, легендами та “бувальщинами” краю. Читати далі…
Recent Comments